Amager UP-stævne • Tårnby Stadion • Tårnby

5 sep, 2019
Arrangør: Amager AC

Dag • tid Klasse Øvelse (Tilmeldt • Start • Resultat) Status
1 • 18:00 Piger 6-7 år 40 meter (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 18:00 Drenge 6-7 år 40 meter (4 - 4 - 4) Officiel
1 • 18:00 Piger 12-13 år Højdespring (6 - 5 - 5) Officiel
1 • 18:00 Piger 14-15 år Højdespring (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 18:00 Drenge 12-13 år Højdespring (4 - 4 - 4) Officiel
1 • 18:00 Drenge 14-15 år Højdespring (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 18:00 Piger 10-11 år Længdespring (17 - 15 - 15) Officiel
1 • 18:00 Drenge 10-11 år Længdespring (9 - 9 - 9) Officiel
1 • 18:00 Piger 14-15 år Kuglestød (5 - 5 - 5) Officiel
1 • 18:00 Drenge 14-15 år Kuglestød (3 - 3 - 3) Officiel
1 • 18:00 Piger 12-13 år Spydkast (7 - 6 - 6) Officiel
1 • 18:00 Drenge 12-13 år Spydkast (5 - 3 - 3) Officiel
1 • 18:05 Piger 8-9 år 40 meter (7 - 7 - 7) Officiel
1 • 18:10 Drenge 8-9 år 40 meter (11 - 10 - 10) Officiel
1 • 18:15 Piger 6-7 år Boldkast (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 18:15 Drenge 6-7 år Boldkast (4 - 4 - 4) Officiel
1 • 18:25 Drenge 10-11 år 80 meter (8 - 8 - 8) Officiel
1 • 18:30 Piger 10-11 år 80 meter (12 - 11 - 11) Officiel
1 • 18:30 Piger 14-15 år Længdespring (8 - 7 - 6) Officiel
1 • 18:30 Piger 16-17 år Længdespring (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 18:30 Drenge 14-15 år Længdespring (4 - 4 - 3) Officiel
1 • 18:45 Piger 12-13 år 100 meter (12 - 12 - 11) Officiel
1 • 18:45 Piger 6-7 år Længdespring (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 18:45 Drenge 6-7 år Længdespring (4 - 4 - 4) Officiel
1 • 18:45 Piger 10-11 år Spydkast (3 - 2 - 2) Officiel
1 • 18:45 Drenge 10-11 år Spydkast (4 - 4 - 4) Officiel
1 • 18:45 Piger 8-9 år Boldkast (7 - 7 - 7) Officiel
1 • 18:45 Drenge 8-9 år Boldkast (8 - 6 - 6) Officiel
1 • 18:55 Drenge 12-13 år 100 meter (11 - 9 - 9) Officiel
1 • 18:55 Piger 12-13 år Kuglestød (8 - 8 - 8) Officiel
1 • 18:55 Drenge 12-13 år Kuglestød (6 - 4 - 4) Officiel
1 • 19:05 Drenge 14-15 år 100 meter (5 - 5 - 5) Officiel
1 • 19:05 Drenge 16-17 år 100 meter (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 19:05 Piger 10-11 år Højdespring (5 - 4 - 4) Officiel
1 • 19:05 Drenge 10-11 år Højdespring (5 - 5 - 5) Officiel
1 • 19:10 Piger 14-15 år 100 meter (8 - 8 - 8) Officiel
1 • 19:10 Piger 16-17 år 100 meter (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 19:15 Piger 12-13 år Længdespring (12 - 11 - 11) Officiel
1 • 19:15 Drenge 12-13 år Længdespring (11 - 8 - 8) Officiel
1 • 19:20 Piger 8-9 år 400 meter (3 - 3 - 3) Officiel
1 • 19:20 Drenge 8-9 år 400 meter (11 - 10 - 9) Officiel
1 • 19:35 Drenge 14-15 år Spydkast (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 19:40 Piger 10-11 år 300 meter (10 - 7 - 7) Officiel
1 • 19:50 Drenge 10-11 år 300 meter (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 19:50 Piger 8-9 år Længdespring (7 - 7 - 7) Officiel
1 • 19:50 Drenge 8-9 år Længdespring (16 - 14 - 14) Officiel
1 • 19:55 Piger 12-13 år 300 meter (10 - 10 - 10) Officiel
1 • 19:55 Piger 10-11 år Kuglestød (7 - 4 - 4) Officiel
1 • 19:55 Drenge 10-11 år Kuglestød (3 - 3 - 3) Officiel
1 • 20:05 Drenge 12-13 år 300 meter (6 - 3 - 3) Officiel
1 • 20:15 Piger 14-15 år 300 meter (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 20:15 Piger 16-17 år 300 meter (1 - 0 - 0) Officiel
1 • 20:15 Drenge 14-15 år 300 meter (1 - 0 - 0) Officiel
1 • 20:15 Drenge 16-17 år 300 meter (1 - 1 - 1) Officiel
Antal tilmeldte: 316
Antal startende: 281
Antal resultater: 277
Dommer / Protokol

Bruges af officials, starterteam, løbsleder og eltidtagning til at administrere startlister og resultater

Medaljer

Bruges til administration af præmieoverrækkelse