Tårnby Games • Tårnby Stadion • Tårnby

11-12 jul, 2020
Arrangør: Amager AC

Dag • tid Klasse Øvelse (Tilmeldt • Start • Resultat) Status
2 • 10:00 Piger 8-9 år 60 meter • Indl. (10 - 10 - 10) Officiel
2 • 10:00 Drenge 8-9 år Kuglestød (4 - 4 - 4) Officiel
2 • 10:20 Drenge 8-9 år 60 meter • Indl. (10 - 10 - 10) Officiel
2 • 10:20 Piger 8-9 år Længdespring (9 - 9 - 9) Officiel
2 • 10:50 Drenge 8-9 år Boldkast (10 - 10 - 10) Officiel
2 • 11:00 Piger 8-9 år Kuglestød (3 - 3 - 3) Officiel
2 • 11:10 Piger 8-9 år 60 meter • Finale (8 - 8 - 8) Officiel
2 • 11:20 Drenge 8-9 år 60 meter • Finale (8 - 8 - 8) Officiel
2 • 11:30 Drenge 8-9 år Længdespring (13 - 13 - 13) Officiel
2 • 11:30 Piger 8-9 år Boldkast (3 - 3 - 3) Officiel
2 • 11:50 Piger 8-9 år 400 meter (4 - 4 - 4) Officiel
2 • 11:50 Drenge 8-9 år 400 meter (12 - 12 - 11) Officiel
2 • 12:30 Piger 10-11 år 60 meter hæk (9 - 8 - 8) Officiel
2 • 12:30 Piger 10-11 år Højdespring (3 - 2 - 2) Officiel
2 • 12:30 Drenge 10-11 år Længdespring (11 - 8 - 8) Officiel
2 • 12:30 Piger 10-11 år Kuglestød (8 - 8 - 8) Officiel
2 • 12:40 Drenge 10-11 år 60 meter hæk (7 - 6 - 6) Officiel
2 • 13:00 Piger 10-11 år 60 meter • Indl. (17 - 14 - 14) Officiel
2 • 13:10 Drenge 10-11 år Kuglestød (5 - 5 - 5) Officiel
2 • 13:20 Drenge 10-11 år 60 meter • Indl. (14 - 11 - 11) Officiel
2 • 13:30 Drenge 10-11 år Højdespring (5 - 5 - 5) Officiel
2 • 13:30 Piger 10-11 år Længdespring (18 - 15 - 15) Officiel
2 • 13:40 Piger 10-11 år Boldkast (3 - 2 - 2) Officiel
2 • 13:40 Drenge 10-11 år Boldkast (4 - 4 - 4) Officiel
2 • 14:00 Piger 10-11 år 60 meter • Finale (8 - 8 - 8) Officiel
2 • 14:05 Drenge 10-11 år 60 meter • Finale (8 - 8 - 8) Officiel
2 • 14:20 Piger 10-11 år 800 meter (6 - 5 - 5) Officiel
2 • 14:25 Drenge 10-11 år 800 meter (10 - 9 - 9) Officiel
2 • 15:00 Piger 12-13 år 60 meter hæk • Indl. (11 - 9 - 9) Officiel
2 • 15:00 Piger 12-13 år Højdespring (11 - 11 - 10) Officiel
2 • 15:00 Drenge 12-13 år Længdespring (18 - 17 - 17) Officiel
2 • 15:00 Piger 12-13 år Kuglestød (14 - 14 - 14) Officiel
2 • 15:10 Drenge 12-13 år 80 meter hæk (7 - 6 - 6) Officiel
2 • 15:30 Piger 12-13 år 80 meter • Indl. (20 - 19 - 19) Officiel
2 • 15:40 Drenge 12-13 år Kuglestød (8 - 8 - 8) Officiel
2 • 15:50 Drenge 12-13 år 80 meter • Indl. (23 - 21 - 21) Officiel
2 • 16:00 Drenge 12-13 år Højdespring (6 - 6 - 6) Officiel
2 • 16:00 Piger 12-13 år Længdespring (21 - 20 - 20) Officiel
2 • 16:10 Piger 12-13 år 60 meter hæk • Finale (8 - 6 - 6) Officiel
2 • 16:20 Piger 12-13 år Diskoskast (4 - 4 - 4) Officiel
2 • 16:20 Drenge 12-13 år Diskoskast (2 - 1 - 1) Officiel
2 • 16:30 Piger 12-13 år 80 meter • Finale (8 - 7 - 7) Officiel
2 • 16:35 Drenge 12-13 år 80 meter • Finale (8 - 8 - 8) Officiel
2 • 16:50 Piger 12-13 år 600 meter (6 - 6 - 6) Officiel
2 • 16:55 Drenge 12-13 år 600 meter (7 - 7 - 7) Officiel
Antal tilmeldte: 412
Antal startende: 382
Antal resultater: 380
Starter team