Tårnby Games • Tårnby Stadion • Tårnby

11-12 jul, 2020
Arrangør: Amager AC

Dag • tid Klasse Øvelse (Tilmeldt • Start • Resultat) Status
1 • 10:00 Piger 14-15 år 80 meter hæk • Indl. (9 - 7 - 7) Officiel
1 • 10:00 Piger 14-15 år Højdespring (11 - 11 - 11) Officiel
1 • 10:00 Drenge 14-15 år Længdespring (7 - 5 - 4) Officiel
1 • 10:00 Piger 14-15 år Kuglestød (13 - 13 - 13) Officiel
1 • 10:15 Drenge 14-15 år 100 meter hæk (5 - 5 - 5) Officiel
1 • 10:30 Piger 14-15 år 100 meter • Indl. (24 - 21 - 21) Officiel
1 • 10:40 Drenge 14-15 år Kuglestød (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 10:50 Drenge 14-15 år 100 meter • Indl. (13 - 13 - 13) Officiel
1 • 11:00 Piger 14-15 år Længdespring (20 - 13 - 13) Officiel
1 • 11:00 Piger 14-15 år Diskoskast (9 - 9 - 8) Officiel
1 • 11:10 Piger 14-15 år 80 meter hæk • Semi (0 - 0 - 0) Officiel
1 • 11:10 Piger 14-15 år 80 meter hæk • Finale (6 - 6 - 6) Officiel
1 • 11:10 Drenge 14-15 år Højdespring (4 - 4 - 4) Officiel
1 • 11:30 Piger 14-15 år 800 meter (6 - 6 - 6) Officiel
1 • 11:35 Drenge 14-15 år 800 meter (7 - 7 - 7) Officiel
1 • 11:40 Drenge 14-15 år Diskoskast (4 - 2 - 2) Officiel
1 • 11:50 Piger 14-15 år 100 meter • Semi (0 - 0 - 0) Officiel
1 • 11:50 Piger 14-15 år 100 meter • Finale (8 - 8 - 8) Officiel
1 • 11:55 Drenge 14-15 år 100 meter • Semi (0 - 0 - 0) Officiel
1 • 11:55 Drenge 14-15 år 100 meter • Finale (8 - 8 - 8) Officiel
1 • 12:30 Piger 16-17 år 100 meter (6 - 6 - 6) Officiel
1 • 12:30 Piger 16-17 år Højdespring (3 - 3 - 3) Officiel
1 • 12:30 Drenge 16-17 år Længdespring (5 - 5 - 5) Officiel
1 • 12:40 Drenge 16-17 år 100 meter (9 - 7 - 7) Officiel
1 • 13:00 Piger 16-17 år 200 meter (6 - 4 - 4) Officiel
1 • 13:10 Drenge 16-17 år 200 meter (9 - 9 - 9) Officiel
1 • 13:10 Piger 16-17 år Kuglestød (0 - 0 - 0) Officiel
1 • 13:10 Drenge 16-17 år Kuglestød (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 13:30 Drenge 16-17 år Højdespring (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 13:30 Piger 16-17 år Længdespring (4 - 4 - 4) Officiel
1 • 13:40 Piger 16-17 år 800 meter (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 13:40 Drenge 16-17 år 800 meter (4 - 4 - 3) Officiel
1 • 13:40 Piger 16-17 år Diskoskast (0 - 0 - 0) Officiel
1 • 13:40 Drenge 16-17 år Diskoskast (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 14:45 Piger 18-19 år 100 meter (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 14:45 Drenge 18-19 år Længdespring (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 14:45 Mænd senior Længdespring (5 - 5 - 5) Officiel
1 • 14:45 Piger 18-19 år Kuglestød (0 - 0 - 0) Officiel
1 • 14:45 Kvinder senior Kuglestød (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 14:45 Drenge 18-19 år Kuglestød (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 14:45 Mænd senior Kuglestød (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 14:55 Drenge 18-19 år 100 meter (3 - 3 - 3) Officiel
1 • 15:00 Kvinder senior 100 meter (8 - 6 - 6) Officiel
1 • 15:00 Piger 18-19 år Højdespring (2 - 2 - 1) Officiel
1 • 15:00 Kvinder senior Højdespring (2 - 1 - 1) Officiel
1 • 15:10 Mænd senior 100 meter • Indl. (26 - 23 - 23) Officiel
1 • 15:35 Piger 18-19 år 800 meter (0 - 0 - 0) Officiel
1 • 15:35 Kvinder senior 800 meter (4 - 3 - 2) Officiel
1 • 15:45 Drenge 18-19 år 800 meter (4 - 4 - 3) Officiel
1 • 15:45 Mænd senior 800 meter (7 - 6 - 6) Officiel
1 • 15:45 Drenge 18-19 år Højdespring (0 - 0 - 0) Officiel
1 • 15:45 Mænd senior Højdespring (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 15:45 Piger 18-19 år Længdespring (3 - 3 - 3) Officiel
1 • 15:45 Kvinder senior Længdespring (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 15:45 Piger 18-19 år Diskoskast (0 - 0 - 0) Officiel
1 • 15:45 Kvinder senior Diskoskast (3 - 2 - 2) Officiel
1 • 15:45 Drenge 18-19 år Diskoskast (0 - 0 - 0) Officiel
1 • 15:45 Mænd senior Diskoskast (4 - 4 - 4) Officiel
1 • 16:00 Mænd senior 100 meter • Finale (8 - 7 - 7) Officiel
1 • 16:15 Piger 18-19 år 300 meter (0 - 0 - 0) Officiel
1 • 16:15 Kvinder senior 300 meter (10 - 9 - 9) Officiel
1 • 16:25 Mænd senior 300 meter (20 - 16 - 16) Officiel
1 • 16:50 Drenge 18-19 år 300 meter (0 - 0 - 0) Officiel
Antal tilmeldte: 327
Antal startende: 292
Antal resultater: 286
Starter team