Greve UP-stævne • Greve Stadion • Greve

12 jun, 2019
Arrangør: Greve Atletik

Dag • tid Klasse Øvelse (Tilmeldt • Start • Resultat) Status
1 • 18:00 Piger 13 år 80 meter (12 - 10 - 10) Officiel
1 • 18:00 Piger 7 år Længdespring (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 18:00 Piger 9 år Længdespring (6 - 6 - 6) Officiel
1 • 18:00 Drenge 7 år Længdespring (3 - 3 - 3) Officiel
1 • 18:00 Drenge 9 år Længdespring (6 - 4 - 4) Officiel
1 • 18:00 Piger 15 år Hammerkast (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 18:00 Drenge 15 år Hammerkast (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 18:00 Piger 11 år Boldkast (5 - 5 - 5) Officiel
1 • 18:00 Drenge 11 år Boldkast (6 - 5 - 5) Officiel
1 • 18:05 Drenge 13 år 80 meter (8 - 7 - 7) Officiel
1 • 18:15 Piger 15 år 100 meter (3 - 3 - 3) Officiel
1 • 18:25 Piger 15 år Højdespring (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 18:25 Drenge 15 år Højdespring (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 18:25 Piger 7 år Boldkast (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 18:25 Piger 9 år Boldkast (6 - 6 - 6) Officiel
1 • 18:30 Piger 11 år 60 meter (7 - 7 - 7) Officiel
1 • 18:30 Piger 13 år Længdespring (11 - 9 - 9) Officiel
1 • 18:35 Drenge 11 år 60 meter (3 - 3 - 3) Officiel
1 • 18:35 Drenge 13 år Længdespring (7 - 6 - 6) Officiel
1 • 18:45 Piger 7 år 40 meter (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 18:45 Piger 9 år 40 meter (7 - 7 - 7) Officiel
1 • 18:45 Piger 11 år Kuglestød (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 18:45 Drenge 11 år Kuglestød (2 - 1 - 1) Officiel
1 • 18:50 Drenge 7 år Boldkast (3 - 3 - 3) Officiel
1 • 18:50 Drenge 9 år Boldkast (5 - 3 - 3) Officiel
1 • 19:00 Drenge 11 år Længdespring (7 - 6 - 6) Officiel
1 • 19:05 Drenge 7 år 40 meter (3 - 3 - 3) Officiel
1 • 19:05 Drenge 9 år 40 meter (5 - 4 - 4) Officiel
1 • 19:05 Piger 11 år Længdespring (6 - 6 - 6) Officiel
1 • 19:10 Piger 13 år Spydkast (2 - 1 - 1) Officiel
1 • 19:10 Drenge 13 år Spydkast (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 19:10 Piger 15 år Spydkast (3 - 3 - 3) Officiel
1 • 19:10 Drenge 15 år Spydkast (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 19:30 Piger 11 år 4 x 60 meter stafet (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 19:30 Drenge 9 år 4 x 60 meter stafet (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 19:40 Piger 13 år 4 x 80 meter stafet (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 19:40 Drenge 13 år 4 x 80 meter stafet (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 19:50 Piger 15 år 4 x 100 meter stafet (1 - 0 - 0) Officiel
1 • 20:00 Piger 11 år 400 meter (5 - 5 - 5) Officiel
1 • 20:00 Drenge 11 år 400 meter (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 20:10 Piger 13 år 400 meter (5 - 4 - 4) Officiel
1 • 20:10 Piger 15 år 400 meter (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 20:15 Drenge 13 år 400 meter (8 - 6 - 6) Officiel
1 • 20:15 Drenge 15 år 400 meter (1 - 1 - 1) Officiel
Antal tilmeldte: 169
Antal startende: 150
Antal resultater: 150
Dommer / Protokol

Bruges af officials, starterteam, løbsleder og eltidtagning til at administrere startlister og resultater

Medaljer

Bruges til administration af præmieoverrækkelse