ØST ungdom • Ballerup Atletik Stadion • Ballerup

16-17 jun, 2018
Arrangør: Ballerup AK

Dag • tid Klasse Øvelse (Tilmeldt • Start • Resultat) Status
1 • 10:00 Piger 12 år 60 meter hæk (6 - 6 - 6) Officiel
1 • 10:00 Piger 10 år Højdespring (10 - 10 - 10) Officiel
1 • 10:00 Piger 14-15 år Hammerkast (5 - 3 - 3) Officiel
1 • 10:05 Piger 13 år 60 meter hæk (8 - 8 - 8) Officiel
1 • 10:15 Drenge 13 år 80 meter hæk (4 - 4 - 4) Officiel
1 • 10:20 Drenge 12 år 80 meter hæk • Indl. (10 - 8 - 8) Officiel
1 • 10:20 Piger 13 år Længdespring (19 - 17 - 16) Officiel
1 • 10:25 Piger 14-15 år 80 meter hæk • Indl. (11 - 9 - 9) Officiel
1 • 10:30 Piger 10 år Kuglestød (10 - 10 - 10) Officiel
1 • 10:35 Drenge 14-15 år 100 meter hæk (7 - 6 - 6) Officiel
1 • 10:40 Piger 16-17 år 100 meter hæk (3 - 2 - 2) Officiel
1 • 10:40 Piger 18-19 år 100 meter hæk (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 10:40 Piger 16-17 år Hammerkast (6 - 6 - 5) Officiel
1 • 10:40 Piger 18-19 år Hammerkast (2 - 1 - 1) Officiel
1 • 10:50 Drenge 16-17 år 110 meter hæk (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 10:50 Drenge 18-19 år 110 meter hæk (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 11:00 Piger 11 år Højdespring (7 - 6 - 6) Officiel
1 • 11:00 Piger 11 år Kuglestød (6 - 5 - 5) Officiel
1 • 11:00 Piger 16-17 år Spydkast (4 - 3 - 3) Officiel
1 • 11:00 Piger 18-19 år Spydkast (3 - 3 - 3) Officiel
1 • 11:10 Drenge 12 år 80 meter hæk • Finale (8 - 7 - 7) Officiel
1 • 11:10 Piger 12 år Længdespring (16 - 14 - 14) Officiel
1 • 11:15 Piger 14-15 år 80 meter hæk • Finale (8 - 8 - 8) Officiel
1 • 11:15 Piger 12 år Stangspring (0 - 0 - 0) Officiel
1 • 11:15 Piger 13 år Stangspring (3 - 3 - 2) Officiel
1 • 11:15 Drenge 12 år Stangspring (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 11:15 Drenge 13 år Stangspring (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 11:30 Drenge 10 år 60 meter • Indl. (14 - 11 - 11) Officiel
1 • 11:30 Drenge 14-15 år Hammerkast (5 - 5 - 5) Officiel
1 • 11:30 Drenge 16-17 år Hammerkast (4 - 4 - 4) Officiel
1 • 11:30 Drenge 18-19 år Hammerkast (7 - 7 - 7) Officiel
1 • 11:35 Drenge 11 år 60 meter • Indl. (12 - 11 - 11) Officiel
1 • 11:40 Piger 10 år 60 meter • Indl. (11 - 10 - 10) Officiel
1 • 11:45 Piger 11 år 60 meter • Indl. (12 - 10 - 10) Officiel
1 • 11:45 Drenge 10 år Højdespring (5 - 3 - 3) Officiel
1 • 11:45 Drenge 11 år Højdespring (5 - 5 - 5) Officiel
1 • 12:00 Piger 14-15 år 100 meter • Indl. (32 - 25 - 25) Officiel
1 • 12:15 Piger 16-17 år 100 meter • Indl. (17 - 13 - 13) Officiel
1 • 12:15 Piger 14-15 år Spydkast (12 - 10 - 10) Officiel
1 • 12:20 Drenge 14-15 år 100 meter • Indl. (17 - 12 - 12) Officiel
1 • 12:30 Drenge 16-17 år 100 meter (10 - 8 - 8) Officiel
1 • 12:40 Drenge 18-19 år 100 meter (7 - 3 - 3) Officiel
1 • 12:40 Drenge 12 år Længdespring (17 - 16 - 16) Officiel
1 • 12:40 Drenge 13 år Længdespring (17 - 14 - 14) Officiel
1 • 12:50 Piger 18-19 år 100 meter (7 - 6 - 6) Officiel
1 • 13:00 Piger 10 år 60 meter • Finale (8 - 8 - 8) Officiel
1 • 13:00 Drenge 16-17 år Stangspring (8 - 8 - 8) Officiel
1 • 13:00 Drenge 18-19 år Stangspring (1 - 0 - 0) Officiel
1 • 13:00 Piger 12 år Hammerkast (3 - 3 - 3) Officiel
1 • 13:00 Piger 13 år Hammerkast (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 13:05 Piger 11 år 60 meter • Finale (8 - 8 - 8) Officiel
1 • 13:10 Drenge 10 år 60 meter • Finale (8 - 7 - 7) Officiel
1 • 13:10 Drenge 14-15 år Spydkast (12 - 12 - 11) Officiel
1 • 13:15 Drenge 11 år 60 meter • Finale (8 - 8 - 8) Officiel
1 • 13:20 Piger 14-15 år Højdespring (9 - 8 - 8) Officiel
1 • 13:20 Drenge 10 år Kuglestød (5 - 4 - 4) Officiel
1 • 13:20 Drenge 11 år Kuglestød (8 - 8 - 8) Officiel
1 • 13:25 Piger 14-15 år 100 meter • Semi (16 - 15 - 15) Officiel
1 • 13:25 Drenge 12 år Hammerkast (0 - 0 - 0) Officiel
1 • 13:25 Drenge 13 år Hammerkast (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 13:30 Piger 16-17 år 100 meter • Finale (8 - 8 - 8) Officiel
1 • 13:35 Drenge 14-15 år 100 meter • Finale (8 - 7 - 7) Officiel
1 • 13:50 Piger 12 år 200 meter (11 - 9 - 9) Officiel
1 • 14:00 Piger 13 år 200 meter (17 - 14 - 14) Officiel
1 • 14:00 Drenge 14-15 år Trespring (3 - 3 - 3) Officiel
1 • 14:00 Drenge 16-17 år Trespring (1 - 0 - 0) Officiel
1 • 14:00 Drenge 18-19 år Trespring (0 - 0 - 0) Officiel
1 • 14:00 Drenge 16-17 år Spydkast (7 - 7 - 7) Officiel
1 • 14:00 Drenge 18-19 år Spydkast (5 - 4 - 4) Officiel
1 • 14:15 Drenge 12 år 200 meter (16 - 16 - 16) Officiel
1 • 14:15 Piger 14-15 år Trespring (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 14:15 Piger 16-17 år Trespring (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 14:15 Piger 18-19 år Trespring (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 14:25 Drenge 13 år 200 meter (12 - 11 - 11) Officiel
1 • 14:35 Piger 10 år 400 meter (8 - 7 - 7) Officiel
1 • 14:35 Piger 16-17 år Højdespring (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 14:35 Piger 18-19 år Højdespring (0 - 0 - 0) Officiel
1 • 14:35 Drenge 14-15 år Kuglestød (7 - 7 - 6) Officiel
1 • 14:35 Piger 12 år Diskoskast (4 - 4 - 4) Officiel
1 • 14:35 Piger 13 år Diskoskast (6 - 6 - 6) Officiel
1 • 14:40 Piger 11 år 400 meter (5 - 5 - 5) Officiel
1 • 14:45 Drenge 11 år 400 meter (7 - 7 - 7) Officiel
1 • 14:50 Drenge 10 år 400 meter (7 - 5 - 5) Officiel
1 • 15:00 Piger 16-17 år 400 meter (4 - 1 - 1) Officiel
1 • 15:00 Piger 18-19 år 400 meter (3 - 2 - 2) Officiel
1 • 15:05 Drenge 16-17 år 400 meter (5 - 5 - 5) Officiel
1 • 15:10 Drenge 18-19 år 400 meter (5 - 5 - 5) Officiel
1 • 15:15 Piger 14-15 år 100 meter • Finale (8 - 8 - 8) Officiel
1 • 15:25 Piger 13 år 600 meter (8 - 7 - 7) Officiel
1 • 15:25 Drenge 12 år Diskoskast (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 15:25 Drenge 13 år Diskoskast (6 - 6 - 6) Officiel
1 • 15:30 Piger 12 år 600 meter (8 - 7 - 7) Officiel
1 • 15:35 Drenge 13 år 600 meter (8 - 7 - 7) Officiel
1 • 15:35 Piger 16-17 år Kuglestød (7 - 5 - 5) Officiel
1 • 15:35 Piger 18-19 år Kuglestød (2 - 1 - 1) Officiel
1 • 15:40 Drenge 12 år 600 meter (8 - 7 - 7) Officiel
1 • 15:50 Piger 14-15 år 300 meter (13 - 11 - 11) Officiel
1 • 16:00 Drenge 14-15 år 300 meter (11 - 7 - 7) Officiel
1 • 16:15 Piger 14-15 år 1500 meter (10 - 10 - 10) Officiel
1 • 16:55 Drenge 14-15 år 1500 meter (7 - 6 - 6) Officiel
1 • 17:00 Piger 16-17 år 1500 meter (4 - 4 - 4) Officiel
1 • 17:00 Piger 18-19 år 1500 meter (5 - 4 - 4) Officiel
1 • 17:00 Drenge 16-17 år Kuglestød (6 - 5 - 5) Officiel
1 • 17:00 Drenge 18-19 år Kuglestød (8 - 7 - 7) Officiel
1 • 17:10 Drenge 16-17 år 1500 meter (11 - 11 - 11) Officiel
1 • 17:10 Drenge 18-19 år 1500 meter (4 - 4 - 2) Officiel
1 • 17:25 Piger 14-15 år 2000 meter forh. (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 17:25 Piger 16-17 år 2000 meter forh. (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 17:40 Drenge 14-15 år 2000 meter forh. (4 - 2 - 2) Officiel
1 • 17:40 Drenge 16-17 år 2000 meter forh. (0 - 0 - 0) Officiel
1 • 17:55 Piger 18-19 år 3000 meter forh. (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 18:15 Drenge 18-19 år 3000 meter forh. (2 - 1 - 1) Officiel
1 • 18:30 Piger 14-15 år 4 x 100 meter stafet (6 - 3 - 3) Officiel
1 • 18:30 Piger 16-17 år 4 x 100 meter stafet (3 - 1 - 1) Officiel
1 • 18:30 Piger 18-19 år 4 x 100 meter stafet (1 - 0 - 0) Officiel
1 • 18:40 Drenge 14-15 år 4 x 100 meter stafet (3 - 1 - 1) Officiel
1 • 19:00 Drenge 16-17 år 4 x 100 meter stafet (1 - 0 - 0) Officiel
1 • 19:00 Drenge 18-19 år 4 x 100 meter stafet (1 - 0 - 0) Officiel
Antal tilmeldte: 788
Antal startende: 682
Antal resultater: 675
Starter team