ØST hold • Greve Stadion • Greve

15 sep, 2018
Arrangør: Greve Atletik

Dag • tid Klasse Øvelse (Tilmeldt • Start • Resultat) Status
1 • 10:00 Drenge 15 år 100 meter hæk (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 10:00 Mix 15 år 100 meter hæk (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 10:00 Drenge 13 år Kuglestød (9 - 9 - 9) Officiel
1 • 10:00 Mix 15 år Diskoskast (5 - 5 - 5) Officiel
1 • 10:00 Piger 15 år Diskoskast (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 10:00 Piger 13 år Spydkast (13 - 13 - 13) Officiel
1 • 10:05 Piger 15 år Højdespring (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 10:05 Mix 15 år Højdespring (5 - 5 - 5) Officiel
1 • 10:10 Piger 15 år 80 meter hæk (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 10:10 Mix 15 år 80 meter hæk (4 - 4 - 4) Officiel
1 • 10:10 Drenge 15 år Højdespring (3 - 3 - 2) Officiel
1 • 10:15 Mix 13 år 80 meter hæk (6 - 6 - 6) Officiel
1 • 10:15 Mix 11 år Længdespring (6 - 6 - 6) Officiel
1 • 10:15 Piger 11 år Længdespring (14 - 14 - 13) Officiel
1 • 10:15 Drenge 11 år Længdespring (12 - 12 - 12) Officiel
1 • 10:20 Drenge 13 år 80 meter hæk (6 - 6 - 6) Officiel
1 • 10:35 Mix 13 år 60 meter hæk (5 - 5 - 5) Officiel
1 • 10:40 Piger 13 år 60 meter hæk (10 - 10 - 10) Officiel
1 • 10:45 Mix 13 år Kuglestød (14 - 14 - 14) Officiel
1 • 10:45 Drenge 15 år Diskoskast (3 - 3 - 3) Officiel
1 • 10:55 Drenge 15 år 100 meter (5 - 5 - 5) Officiel
1 • 10:55 Mix 15 år 100 meter (9 - 9 - 9) Officiel
1 • 11:00 Piger 15 år 100 meter (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 11:05 Piger 11 år Højdespring (11 - 11 - 11) Officiel
1 • 11:05 Mix 11 år Højdespring (5 - 5 - 5) Officiel
1 • 11:10 Piger 13 år 80 meter (13 - 13 - 13) Officiel
1 • 11:10 Drenge 13 år Spydkast (9 - 9 - 9) Officiel
1 • 11:15 Drenge 11 år Højdespring (11 - 11 - 8) Officiel
1 • 11:20 Mix 13 år 80 meter (15 - 15 - 14) Officiel
1 • 11:25 Mix 13 år Længdespring (16 - 16 - 16) Officiel
1 • 11:25 Piger 13 år Længdespring (12 - 12 - 12) Officiel
1 • 11:30 Drenge 13 år 80 meter (8 - 8 - 8) Officiel
1 • 11:40 Drenge 15 år Stangspring (2 - 2 - 1) Officiel
1 • 11:40 Mix 15 år Kuglestød (5 - 5 - 5) Officiel
1 • 11:40 Piger 15 år Kuglestød (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 11:40 Drenge 15 år Kuglestød (5 - 5 - 5) Officiel
1 • 11:45 Piger 11 år 60 meter (14 - 14 - 14) Officiel
1 • 11:50 Mix 11 år 60 meter (7 - 7 - 7) Officiel
1 • 11:55 Drenge 11 år 60 meter (10 - 10 - 10) Officiel
1 • 12:05 Piger 15 år 800 meter (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 12:05 Mix 15 år 800 meter (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 12:05 Mix 13 år Spydkast (13 - 13 - 13) Officiel
1 • 12:15 Drenge 15 år 1500 meter (4 - 4 - 4) Officiel
1 • 12:15 Mix 15 år 1500 meter (3 - 3 - 3) Officiel
1 • 12:20 Drenge 13 år Længdespring (9 - 9 - 9) Officiel
1 • 12:25 Drenge 11 år 1000 meter (6 - 6 - 6) Officiel
1 • 12:25 Mix 11 år 1000 meter (6 - 6 - 6) Officiel
1 • 12:30 Mix 15 år Længdespring (7 - 7 - 7) Officiel
1 • 12:30 Piger 15 år Længdespring (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 12:30 Mix 11 år Boldkast (5 - 5 - 5) Officiel
1 • 12:30 Piger 11 år Boldkast (14 - 14 - 14) Officiel
1 • 12:35 Piger 13 år 1000 meter (11 - 11 - 11) Officiel
1 • 12:35 Mix 13 år 1000 meter (13 - 13 - 13) Officiel
1 • 12:35 Piger 13 år Kuglestød (13 - 13 - 13) Officiel
1 • 12:45 Drenge 13 år 1000 meter (5 - 5 - 5) Officiel
1 • 12:55 Piger 11 år 1000 meter (11 - 11 - 11) Officiel
1 • 13:00 Piger 13 år Højdespring (11 - 11 - 11) Officiel
1 • 13:00 Drenge 13 år Højdespring (7 - 7 - 6) Officiel
1 • 13:00 Mix 13 år Højdespring (15 - 15 - 15) Officiel
1 • 13:10 Drenge 15 år 300 meter (3 - 3 - 3) Officiel
1 • 13:15 Piger 15 år 300 meter (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 13:15 Mix 15 år 300 meter (6 - 6 - 6) Officiel
1 • 13:20 Drenge 11 år Kuglestød (9 - 9 - 9) Officiel
1 • 13:25 Drenge 15 år Længdespring (4 - 4 - 4) Officiel
1 • 13:25 Mix 15 år Spydkast (7 - 7 - 7) Officiel
1 • 13:25 Piger 15 år Spydkast (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 13:25 Drenge 15 år Spydkast (3 - 3 - 3) Officiel
1 • 13:35 Drenge 11 år 400 meter (11 - 11 - 11) Officiel
1 • 13:35 Mix 11 år 400 meter (5 - 5 - 5) Officiel
1 • 13:40 Piger 11 år 400 meter (14 - 14 - 14) Officiel
1 • 14:00 Drenge 11 år Boldkast (12 - 12 - 10) Officiel
1 • 14:10 Piger 15 år 4 x 100 meter stafet (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 14:10 Drenge 15 år 4 x 100 meter stafet (3 - 3 - 3) Officiel
1 • 14:15 Mix 11 år Kuglestød (5 - 5 - 5) Officiel
1 • 14:15 Piger 11 år Kuglestød (14 - 14 - 14) Officiel
1 • 14:15 Mix 15 år 4 x 100 meter stafet (6 - 6 - 6) Officiel
1 • 14:35 Piger 13 år 4 x 80 meter stafet (11 - 11 - 10) Officiel
1 • 14:50 Drenge 13 år 4 x 80 meter stafet (6 - 6 - 6) Officiel
1 • 15:00 Mix 13 år 4 x 80 meter stafet (11 - 11 - 11) Officiel
1 • 15:15 Piger 11 år 4 x 60 meter stafet (11 - 11 - 10) Officiel
1 • 15:25 Drenge 11 år 4 x 60 meter stafet (5 - 5 - 5) Officiel
1 • 15:35 Mix 11 år 4 x 60 meter stafet (3 - 3 - 3) Officiel
Antal tilmeldte: 596
Antal startende: 596
Antal resultater: 584
Dommer / Protokol

Bruges af officials, starterteam, løbsleder og eltidtagning til at administrere startlister og resultater

Medaljer

Bruges til administration af præmieoverrækkelse