Kronborg Games - afdeling 1 • Snekkersten Idrætscenter • Snekkersten
9 jan, 2016
Arrangør: Helsingør IF
Højdespring • Finale • Piger 10-11 år • Lørdag kl. 10:15
# | Resultat | Points | Navn | Team | 8 | 85 | 90 | 95 | 100 | 105 | 110 | 115 | 120 | 125 | 130 | 135 | 137 | 139 | 141 | 143 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1.41 | 30 | Kaisa Duedam Ventrup -05 | Sparta | O | O | O | O | O | O | XXO | XXO | XXO | XXO | XXX | |||||
2 | 1.20 | 25 | Emma Flor -05 | FIF Hillerød | O | O | O | XO | XO | XXX | ||||||||||
3 | 1.10 | 20 | Celina Hagiha -06 | Københavns IF | O | O | O | XO | XXX | XXO | ||||||||||
4 | 1.05 | 19 | Fillipa Roug -05 | Ballerup AK | O | O | O | O | O | XXX | ||||||||||
4 | 1.05 | 19 | Johanna C. B. Jessen -05 | Frederiksberg IF | O | O | XXX | |||||||||||||
6 | 1.05 | 17 | Freja Abraham -06 | Sparta | O | O | XO | O | XXX | |||||||||||
7 | 1.05 | 16 | Lærke Elgaard Larsen -05 | Ballerup AK | XO | O | O | O | XO | XXX | ||||||||||
8 | 1.05 | 15 | Talulah Filippa Axelsson -06 | Gentofte IK | O | O | O | XXO | XXX | |||||||||||
8 | 1.05 | 15 | Ellen Krogh Vindfeld -06 | Gentofte IK | O | O | O | O | XXO | XXX | ||||||||||
10 | 1.00 | 13 | Nikoline Søderberg -05 | Frederiksberg IF | O | O | O | O | XXX | |||||||||||
11 | 1.00 | 12 | Mathilde Meedom Kløv -06 | Frederiksberg IF | O | XO | O | XO | XXX | |||||||||||
NM | Luna Frid Hanberg -06 | Bagsværd AC | XXX |
# | Q | Navn | Team | BibNo | |
---|---|---|---|---|---|
1 | 1.11 | Luna Frid Hanberg -06 | Bagsværd AC | 160 | |
2 | 0.95 | Nikoline Søderberg -05 | Frederiksberg IF | 308 | |
3 | DNS | Clara Nordby -06 | Sparta | 201 | |
4 | 1.20 | Emma Flor -05 | FIF Hillerød | 342 | |
5 | Fillipa Roug -05 | Ballerup AK | 135 | ||
6 | Ellen Krogh Vindfeld -06 | Gentofte IK | 114 | ||
7 | 1.10 | Johanna C. B. Jessen -05 | Frederiksberg IF | 298 | |
8 | Celina Hagiha -06 | Københavns IF | 76 | ||
9 | 0.96 | Freja Abraham -06 | Sparta | 231 | |
10 | 1.00 | Mathilde Meedom Kløv -06 | Frederiksberg IF | 294 | |
11 | Talulah Filippa Axelsson -06 | Gentofte IK | 118 | ||
12 | 1.33 | Kaisa Duedam Ventrup -05 | Sparta | 244 | |
13 | Lærke Elgaard Larsen -05 | Ballerup AK | 131 |
# | Q | Navn | Team | BibNo | |
---|---|---|---|---|---|
1 | 1.33 | Kaisa Duedam Ventrup -05 | Sparta | 244 | |
2 | 1.20 | Emma Flor -05 | FIF Hillerød | 342 | |
3 | 1.11 | Luna Frid Hanberg -06 | Bagsværd AC | 160 | |
4 | 1.10 | Johanna C. B. Jessen -05 | Frederiksberg IF | 298 | |
5 | 1.00 | Mathilde Meedom Kløv -06 | Frederiksberg IF | 294 | |
6 | 0.96 | Freja Abraham -06 | Sparta | 231 | |
7 | 0.95 | Nikoline Søderberg -05 | Frederiksberg IF | 308 | |
8 | Fillipa Roug -05 | Ballerup AK | 135 | ||
9 | Lærke Elgaard Larsen -05 | Ballerup AK | 131 | ||
10 | Talulah Filippa Axelsson -06 | Gentofte IK | 118 | ||
11 | Ellen Krogh Vindfeld -06 | Gentofte IK | 114 | ||
12 | Celina Hagiha -06 | Københavns IF | 76 | ||
13 | DNS | Clara Nordby -06 | Sparta | 201 |